نسخه ویندوز جیب

نسخه ویندوز جیب یک برنامه تحت ویندوز سازگار با ویندوزهای XP،Vista,Windows 7 است که بسیار شبیه نسخه آنلاین جیب ساخته شده است. هدف از ساخت این برنامه پاسخگویی به نیاز کاربرانی که دسترسی مناسبی به اینترنت ندارند و مایلند که اطلاعات خود را بر روی کامپیوتر خود داشته باشند.


این برنامه مزیت‌های نسخه آنلاین جیب از جمله دسترسی از طریق اینترنت و موبایل و عدم نگرانی در مورد ویروسی شدن و از بین رفتن اطلاعات را ندارد ولی میتواند گزینه خوبی برای مدیریت دخل و خرج کاربرانی باشد که به اینترنت دسترسی ندارند.


این برنامه در دو بسته تک کاربره و بسته خانواده ارائه میگردد.


این برنامه کاملا مستقل از برنامه آنلاین میباشد و قابلیت اتصال به سیستم آنلاین را ندارد.


نصب برنامه :شما میتوانید بسته شخصی را ۵ بار و بسته خانواده را ۷ بار نصب نمایید که این نصب میتواند بر روی یک کامپیوتر باشد و یا بر روی چند کامپیوتر. به عبارت ساده تر شما برای بسته شخصی ۵ بار و برای بسته خانواده ۷ بار میتوانید کد فعال سازی دریافت نمایید. لازم به ذکر است امکان دریافت کد فعالسازی محدود به مدت زمان خاصی پس از خرید نخواهد بود.


پشتیبانی نرم افزار :در حال حاضر فقط از طریق ایمیل و چت در یاهو مسنجر بوده و حداکثر بعد از 24 ساعت به ایمیلهای شما پاسخ داده می شود. لازم به ذکر است پشتیبانی به صورت رایگان میباشد.


بروز رسانی نرم افزار :هر ویژگی جدیدی که به برنامه اضافه شود برای مشتریان به صورت رایگان ارسال میشود.


در صورتی که علاقه‌مند به خرید این نرم‌افزار هستید میتوانید با استفاده از فرم زیر نسبت به خرید برنامه اقدام فرمایید.


تصاویر برنامه
سفارش خرید برنامه جیب نسخه آفلاین تحت ویندوز

لطفا آدرس ایمیل خود را به دقت وارد کنید زیرا فایل برنامه در قالب یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
خواهشمند است دقت فرمایید که سرویس‌های ایمیل ایرانی فابلیت دریافت فایل‌های حجیم را ندارند پس از سیستم‌های ایمیل معتبر استفاده نمایید.

راهنما

 بررسی کد تخفیف

تمدید برنامه جیب ویندوز

راهنمای خرید اینترنتی

راهنمای دریافت رمز پرداخت اینترنتی

دوستان خود را دعوت کنید
 
تاریخ امروز: 1397/02/05
از ما بپرسید گزارش اشکال